Brands There are 33 brands

na stronę
 • Bench Dog Tools

 • FRAME

 • GMC

 • Graphite

  Elektronarzędzia firmy GRAPHITE, poddawane są licznym testom wytrzymałościowym, dlatego narzędzia te polecamy wymagającym specjalistom, pracujących w warunkach domowych oraz profesjonalistom wykonującym prace specjalistyczne lub zadania o różnym poziomie obciążeń i intensywności.

 • Hogert

  Marka Högert Technik powstała z zamiłowania do jakości, prostoty i użyteczności. Została zaprojektowana z myślą o intensywnej eksploatacji i wymagających użytkownikach, którzy każdego dnia pracują narzędziami ręcznymi. Narzędzia te cechuje wysoka trwałość i wytrzymałość. Marka posiada wiele certyfikatów jakościowych,  m.in. GS, ISO, DIN czy VDE. Testy są przeprowadzane w niezależnych, niemieckich organizacjach jak TÜV Rheinland oraz instytut certyfikujący VDE. Jakość to nadrzędna wartość marki Högert Technik.

 • HSM

  HSM projektuje i produkuje  urządzenia do prasowania surowców wtórnych oraz niszczenia papieru i elektronicznych nośników danych. Filozofia zawarta w słowach "Great Products, Great People“ łączy firmę HSM i jej partnerów handlowych na całym świecie. Do czynników, które wpłynęły na sukces HSM należy filozofia konsekwentnie stosowana przez właścicieli i zarząd przedsiębiorstwa. Obejmuje wartości takie jak elastyczność, jakość, pewność siebie i społeczną odpowiedzialność biznesu. Suma tych wartości tworzy wspólne zrozumienie dla zasad, jakimi HSM chciałaby kierować się w stosunkach wewnętrznych i we współpracy ze swoimi partnerami biznesowymi: "Great Products, Great People".

Pokazuje 1 - 9 z 33 produktów

Kategorie

Najczęściej kupowane

Folow Us