SZKLARNIA TUNEL FOLIOWY NA POMIDORY OGÓRKI 150CM

523878

Nowy produkt

129,90 zł

Więcej informacji

  • OGRODOWA - Szklarnia ogrodowa na pomidory o wymiarach 100 x 50 x 150 cm. Przydatna w każdym ogrodzie. Idealna do hodowli warzyw a także jako zabezpieczenie roślin przed zimnem. Możemy zastosować ją również na balkonie lub tarasie.
  • SOLIDNA - Wykonana z wysokiej jakości tworzywa w kolorze zielonym. Stabilność zapewni metalowa konstrukcja malowana na zielony kolor.
  • ŁATWY MONTAŻ - Szklarnię postawimy w bardzo łatwy sposób bez użycia narzędzi oraz siły. Demontaż szklarni jest również bardzo prosty.
  • OCHRONNA - Pozwoli stworzyć mikroklimat, który zapewni odpowiednią uprawę pomidorów, a to wszystko dzięki wykorzystaniu światła i ciepła pochodzącego z promieniowania słonecznego. Ochroni rośliny przed wahaniami temperatur. Dzięki niej naszym pomidorom nie będzie straszny silny wiatr, ale również deszcz czy późne przymrozki.
  • PRAKTYCZNA - Szklarnia zamykana jest na dwa zamki błyskawiczne. Otwieranie dzięki zamkowi jest wygodne i bardzo szybkie. Możliwość podwiązania na górze przedniej części drzwi.
Szklarnia ogrodowa idealna do uprawy pomidorów i ogórków. Świetnie sprawdzi się w ogrodzie, ale również na balkonie lub tarasie. Z jej pomocą możemy stworzyć odpowiedni mikroklimat, który ochroni nasze sadzonki przed mrozem, wiatrem, ale również deszczem czy gradem. Łatwy montaż sprawi, że nie będziemy mieć żadnego problemu ze złożeniem jej. W przypadku nieużywania, można konstrukcję złożyć i schować w opakowaniu, wówczas nie zajmuje dużo miejsca. Wygodne zamykanie na dwa zamki i możliwość podwiązania przedniej części sprawi, że użytkowanie będzie bardzo łatwe. Oryginalny produkt holenderskiej marki ProGarden. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Najczęściej kupowane

Folow Us