ORGANIZER POJEMNIK SZUFLADKI 44 x SOLIDNY

239370

Nowy produkt

158,90 zł

Więcej informacji

Charakterystyka produktu:

  • Bardzo solidna rama z tworzywa sztucznego i cztery otwory umieszczone z tyłu organizera umożliwiają bezproblemowe i stabilne zawieszenie go na ścianie. Po zawieszeniu, możliwe jest też przechowywanie większych przedmiotów na ramie organizera, bez strachu że odpadnie on od ściany lub ułamie się.
  • Każdy wie jak ważna w każdym warsztacie jest organizacja swoich narzędzi i akcesoriów i jak uporczywe potrafi być przeszukiwanie całego pomieszczenia w poszukiwaniu zagubionej śrubki, gwoździa lub wiertła. Dzięki organizerowi bez żadnego problemu można poukładać wszystkie mniejsze przedmioty, bez ryzyka że gdzieś się zapodzieją.
  • Posiada 40 przeźroczystych szufladkek umieszczonych w solidnej ramie z tworzywa. Bez problemu można dostrzec jaki przedmiot znajduje się w środku.
  • Maksymalne obciążenie wynosi aż 25 kg.
  • Wymiary (długość x wysokość x szerokość): 50x25,5x16 cm
  • Wymiary  szufladki (długość x wysokość x szerokość):13x4x5 cm
  • Waga: 2,2kg

Organizer na narzędzia

Systemy do przechowywania i porządkowania narzędzi stanowią niezbędny element wyposażenia w każdym warsztacie. Odkładając sprzęt w odpowiednio przygotowane miejsce zabezpieczamy go przed uszkodzeniem – co istotne zwłaszcza w przypadku delikatniejszych przyrządów. Pojemniki na narzędzia pozwalają zachować nasze przybory w dobrym stanie na długi czas. Przestronny organizer na narzędzia wykonany z tworzywa sztucznego ułatwi ci magazynowanie wszelkiego typu przyborów i innych drobnych przedmiotów. Model posiada aż 44 wysuwane szufladki z przeźroczystymi frontami. Obudowa skrzynki na narzędzia jest odporna na zadrapania i bardzo stabilna. Z tyłu pojemnika na akcesoria umieszczone są cztery specjalne otwory umożliwiające montaż witryny na ścianie.   

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Najczęściej kupowane

Folow Us