Inklinometr- czujnik nachylenia

250471

1

Nowy produkt

33,90 zł

Więcej informacji

KĄTOMIERZ ZEGAROWY firmy SILVERLINE

  • Kątomierz przeznaczony do szybkiego sprawdzenia kąta pochylenia 
  • Przeznaczony do budowy dachów, rusztowań oraz ogólnych pomiarów pochyleń i wychyleń, można go używać np. podczas spawania pod określonym kątem. 
  • Solidna konstrukcja z magnesem ceramicznym i pryzmową krawędzią "V" do pomiarów na prętach i rurach.
  • Przejrzysta, łatwa do odczytania tarcza. 
  • Dokładność pomiaru +/- 0.5%. 
  • Aby dokładność pomiaru była prawidłowa na dłuższych elementach, należy kątomierz zamocować do przymiaru za pomocą magnesu lub śrub. 
  • Odczyt pomiaru na zegarze 0-90° na dowolnym kwadrancie.

 5 lat gwarancji

HAd9tj.gif

Jednym z najważniejszych przyrządów pomiarowych używanych na budowach jest inklinometr, czyli czujnik nachylenia obiektów. Narzędzie pozwala na precyzyjne ustalenie kąta pochylenia danego elementu. To niepozorne urządzenie ma bardzo wszechstronne zastosowanie: nie tylko w budownictwie, lecz także w fotowoltaice czy nawet medycynie (np. diagnostyce, stomatologii i chirurgii). Małe rozmiary i niewielka waga inklinometru pozwalają na używanie go w nawet trudno dostępnych miejscach. Oferowane przez nas narzędzie zbudowane jest z wytrzymałego, odpornego na uszkodzenia materiału. Nie poddaje się działaniu wilgoci ani wysokich temperatur, dlatego można z niego korzystać przy każdych warunkach pogodowych. Charakteryzuje się wysoką odpornością na czynniki szkodliwe, dzięki czemu jego zakup to inwestycja na lata. Przezroczysta osłona tarczy urządzenia ułatwia odczyt pomiaru. Takie narzędzie znacznie przyspiesza pracę i poprawia dokładność pomiaru. Zapotrzebowanie na tego typu urządzenia stale rośnie.

17 innych produktów w tej samej kategorii:

Najczęściej kupowane

Folow Us