ODSTRASZACZ PRZECIWKO KUNOM NA KUNY ZAWIESZKA

969108

Nowy produkt

12,90 zł

Więcej informacji

Charakterystyka produktu:

Preparat występuje w formie zawieszki w której znajduje się wkład zapachowy. Zawieszkę należy wyjąć z opakowania i umieścić zawiesić w miejscu które chcemy zabezpieczyć przed kuną. Wkład zapachowy znajdujący się w zawieszce jest owinięty folią. Przy działaniu profilaktycznym w miejscu gdzie jeszcze nie doszło do wizyty kuny, nie należy wyjmować wkładu zapachowego z foli. Folia w którą jest zawinięty wkład zapachowy ma na celu wydłużyć działanie preparatu. Zapach uwalnia się wolniej i preparat wystarcza na dłużej.

W miejscach gdzie zaobserwowano obecność kuny lub doszło już do wyrządzenia szkód. Wkład zapachowy należy wyjąć z zawieszki i usunąć folie ochronną. Spowoduje to że zapach będzie bardzo intensywny, ale jest to niezbędne aby usunąć zapach kuny i nie dopuścić do ponownego pojawienia się w tym miejscu drapieżnika. Taki zabieg wystarczy wykonać tylko raz. Po zużyciu preparatu, kolejne zawieszki zostawić już w folii.

Preparat wystarcza na około 3 miesiące. Jest to jednak uzależnione od wilgotności powietrza oraz stopnia przewietrzania.

Cechy:

  • Wyjątkowa formuła zapachowa wykorzystywana od lat w przemyśle, teraz dostępna dla klientów indywidualnych.
  • Preparat skutecznie odstraszający kuny i gryzonie.
  • Preparat zabezpiecza: samochody, kampery, łodzie podczas zimowania, przyczepy kempingowe, pomieszczenia gospodarcze, komórki i piwnice, poddasza, agregaty prądotwórcze, maszyny budowlane, rozdzielnice elektryczne, stacje transformatorowe, wszystkie miejsca gdzie kuny lub inne gryzonie wyrządzają szkody.
  • Praktycznie 100% skuteczności.

Jak zabezpieczyć samochód ?

Zawieszkę z preparatem umieszczamy pod maską samochodu w bezpiecznym miejscu. Bezpieczne miejsce to takie gdzie zawieszka nie będzie narażona na ekstremalnie wysokie temperatury (nad kolektorem wydechowym, turbo sprężarką, katalizatorem, itp.), uszkodzenie przez wirujące elementy osprzętu silnika (paski osprzętu, rozrządu, koła pasowe, wentylatory, itp. Zawieszka wystarcza na około 2-3 miesiące. W zależności od wilgotności powietrza i intensywności przepływu powietrza. Generalnie zawieszkę powinno się wymienić kiedy wkład zapachowy zmniejszy się do 1,5 cm. Jednak nawet wtedy zapach jest nie do zniesienia dla kuny.

Należy pamiętać że szczególnie narażone na atak kuny są nowe samochody. Kuna upodobała sobie zapach nowego samochodu. Dla tego obligatoryjnie w każdym nowym samochodzie powinna znaleźć się zawieszka z odstraszaczem. Nie warto czekać aż kuna wyrządzi szkody.

Właściciele starszych samochodów również nie unikną problemów. Atak kuny to tak naprawdę kwestia czasu. Jeżeli samochód nie stoi w zamkniętym garażu prędzej czy później kuna go odwiedzi. Do wielu uszkodzeń dochodzi też podczas krótszych postojów poza garażem. Szczególnie w okresie zimowym, kiedy zwierzęta szukają miejsc w których mogą się ogrzać. Komora silnika jest niestety jednym z ulubionych miejsc kuny.

Dla czego nasz preparat jest tak skuteczny ?

Skład chemiczny OFFkuna.pl jest efektem wieloletnich badań i testów mających na celu stworzenie preparatu który będzie skuteczny w każdych warunkach.

Zadanie było bardzo trudne ponieważ dynamicznie rozwijające się ludzkie osiedla spowodowały że widok leśnych zwierząt w miastach stał się normalnym zjawiskiem. Zmieniły się także same zwierzęta. Przywykły do dźwięków miasta, zapachu ludzi czy zwierząt domowych. Bodźce które dawniej oddziaływały na zwierzęta teraz stały się dla nich obojętne. Kuna która w normalnych warunkach powinna się bać zapachu psa, przestała na niego reagować. Ponieważ zapach ten otacza ją w mieście ze wszystkich stron. Większość starych metod odstraszania kuny stała się przez to mało skuteczna lub całkowicie przestała działać. Owocem poszukiwania skutecznej metody jest preparat Offkuna.pl Efekty przerosły nasze najśmielsze oczekiwania.

Przez wiele lat OFFkuna.pl był stosowany do zabezpieczania urządzeń przemysłowych. Takich jak agregaty prądotwórcze, szafy rozdzielcze, stacje transformatorowe, maszyny budowlane, mobilne maszty oświetleniowe i inne. Aby mieć pewność że taki agregat zadziała w krytycznym momencie musimy go zabezpieczyć przed gryzoniami. Te małe sympatyczne zwierzątka potrafią wyrządzić ogromne szkody. OFFkuna.pl pozwala bezstresowo cieszyć się bezawaryjną pracą urządzeń. Wystarczy raz na trzy miesiące zmienić zawieszkę. Tylko tyle.

Po sukcesach w przemyśle przyszedł czas na klientów indywidualnych. Teraz również klienci indywidualni mogą spać spokojnie. Nie martwiąc się że w tym czasie kuna niszczy dorobek ich życia.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Najczęściej kupowane

Folow Us