DZBANEK DO NAPOJÓW ZIMNYCH I GORĄCYCH Z POKRYWKĄ

173555

Nowy produkt

79,90 zł

Więcej informacji

Charakterystyka produktu:

  • SZKLANY - Dzbanek do napojów wykonany z wysokiej jakości szkła borokrzemowego w przezroczystym kolorze. Dzbanek ma pojemność maksymalną 1,35 litra oraz wymiary: 15 x 11 x 24,5 cm.
  • WYGODNY - Posiada wygodny uchwyt ułatwiający nalewanie i przenoszenie. Wyprofilowany dzióbek ułatwia nalewanie.
  • ZAMYKANY - Wyposażony w pokrywkę wykonaną z drewna bambusowego wraz z silikonową uszczelką. Pokrywka chroni napój np. przed owadami, dodatkowo posiada uszczelkę, więc jest szczelna.
  • ODPORNY - Nadaje się do napojów zimnych oraz gorących - odporny na temperatury od 20°C do 230°C. Przystosowany do podgrzewania w mikrofalówce, na kuchence elektrycznej, ceramicznej i gazowej (bez pokrywki).
  • DEKORACYJNY - Dzbanek pięknie prezentuje się na stole, dzięki wytłoczonym napisom jest bardzo efektowny. Idealnie pasuje do każdej zastawy.

    Szklany dzbanek do napojów z pokrywką posiadającą uszczelkę. Wygodny w użytkowaniu. Dzięki wyprofilowanemu dzióbkowi, nalewanie jest wyjątkowo proste. Dzbanek świetnie sprawdzi się do serwowania różnych napojów. Prezentuje się bardzo efektownie i pasuje do każdej zastawy stołowej. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Najczęściej kupowane

Folow Us