FORMA CERAMICZNA GLAZUROWANA DO PIECZENIA CHLEBA NA CHLEB KEKS

128999

Nowy produkt

89,90 zł

Więcej informacji

  • PRAKTYCZNA - Ceramiczna forma do pieczenia chleba w prostokątnym kształcie. Forma ma pojemność 2,7 litra i wymiary: 27 x 16 x 9,5 cm. Długość formy z uchwytami wynosi 33 cm.
  • CERAMICZNA - Wykonana z najwyższej jakości ceramiki w brązowym kolorze, wewnątrz jest glazurowana. Odpowiednio użytkowana posłuży długie lata.
  • PRZYDATNA - Forma ceramiczna dobrze przewodzi ciepło, dzięki czemu pieczenie jest bardziej ekonomiczne. Formę zawsze należy stopniowo rozgrzewać wraz z piekarnikiem i nie narażać jej na gwałtowne zmiany temperatur.
  • EFEKTOWNA - Sprawdzi się do wypieku świeżego chleba, który będzie prezentował się efektownie. Z jej pomocą uzyskamy odpowiedni kształt bochenka chleba.
  • ŁATWA W CZYSZCZENIU - Formę łatwo wyczyścimy przy pomocy gąbki i ciepłej wody, w przypadku większych zabrudzeń solą i octem, nie należy używać środków chemicznych.

Prostokątna forma do pieczenia chleba. Wykonana z naturalnych materiałów. Niezwykle przydatna i wygodna. Sprawdzi się do wypieku chleba i innych wypieków. Odpowiedni kształt formy pozwoli na upieczenie chleba, ciasta drożdżowego lub pasztetu w odpowiednim kształcie. Dolnej części naczynia należy zapewnić swobodny dopływ powietrza, wkładać zawsze w piekarniku na kratkę. Po wyciągnięciu z piekarnika, zaleca się umieszczenie gorącego naczynia na drewnianej powierzchni (deska, blat). Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Najczęściej kupowane

Folow Us